XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON

 

   esarpsokagi.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır.   Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.

 

 E-Bayilik

 

Ürün Çekimleri

 esarpsokagi.com olarak ürün fotoğraflarının kalitesine çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki e-ticaret sektöründe ürün fotoğraflarının kalitesi satışı etkileyen en önemli unsurlardan biri ve bu doğrultuda standartlarımızı bozmadan sürekli daha kaliteli görseller için çalışıyoruz.

 

Hızlı Kargo ve Sistemli Depo

 Hafta içi mesai saatlarinde her gün 14:00 kadar oluşturulan siparişler aynı gün tarafınıza kargolanacaktır.veya lokasyonumuzdan kendiniz teslim alabilirsiniz. Siparişlerin hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşması ve müşterinize en kısa sürede gönderimini yapabilmeniz için, XML bayilerine özel sipariş ekibimiz bulunmaktadır. Tek bir noktadan yönetilen stoklarda eksik veya tedarik edilememe durumu yaşanmamaktadır.

 

İyi Fiyat ve Kalite

Şişirme fiyatlar ile satışı imkansız hale gelen bir ürün gamı sunan tedarikçilerden asla  değiliz. Üretici kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı artırabilirsiniz. Bayilerimizin karlılığının ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz. Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı sağlamak.

 

Dinamik Stok ve Toptan satın alma imkanı

Giyim sektöründe, İstanbul Merter’deki toptan satış noktamızın verdiği avantajla en çok satan ürünler herkesten önce bizde listeleniyor. Dilerseniz en çok satmış olduğunuz ürünleri seri adetli toptan alımını yaparak daha avantajlı fiyata satın alabilir, siparişlerinizi beklemeden müşterilerinize gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bayilerimizin önerilerini dikkate alıyor, satacaklarına inandıkları ürün ve modelleri kendi dilediğiniz markanıza özel üretim bandımıza alıyor ve sizlere kendi markanızda  satışa sunma imkanı da verebiliriyoruz.

 

Güncel Modeller

Sezon başında modelleri belirleyip tüm sezon aynı ürünleri satmanızı beklemiyoruz. Sitemize en az 15 günde bir ve genellikle haftalık olarak yeni ürünler ekliyoruz. Satış grafiği iyi olan koleksiyonları tüm sezon üretip devamlı olarak satışta tutuyoruz.

 

Koşulsuz İade ve Değişim

15 gün koşulsuz şartsız, iade ve değişim hakkı veriyoruz. satış niteliği taşıyan ürünleri kontrol ederek iade faturası ile birlikte adresimize göndermeniz halinde ürün iade tutarı tekrar cari bakiyenize eklenmektedir.

 

SÜREÇ

  • XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.
  • XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra gerekli evrakların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır.
  • Sözleşme ve XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 2  işgünü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.
  • Yaşanabilecek teknik yazılımsal aksaklık-uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları esarpsokagi.com sorumluluğunda değildir.
  • XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.
  • Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, esarpsokagi.com üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak, üyeliğinize tanımlı komisyonlu fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.
  • esarpsokagi.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.
  • XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.
  • esarpsokagi.com üzerinden oluşturulan siparişlerin kargolama süresi 1-3 iş günüdür. Ürünlerle ilgili yaşanan sorunlarda tarafınıza bilgi verilecektir.
  • Başvuru yapmak için fatihyakut@esarpsokagi.comadresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atmanız veya aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp 48 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.